InterLink inCamp

Студенте! В тебе є крута можливість отримати першу роботу в ІТ приєднавшись до інтернатури InterLink. Інтернатура — це швидкий шлях прокачати практичні знання розробки програмного забезпечення під контролем досвідчених менторів та по завершенню отримати позицію Junior Developer. Без нудних лекцій, 8 годин на добу, за три місяці ми пройдемо шлях від перших рядків на frontend-і та backend-і до повноцінного веб сервісу. Цікаво, які саме технології чекають на тебе? – Вибір за тобою! Заповнюй реєстраційну форму та обирай своїх фаворитів.

Як потрапити в інтернатуру inCamp?

  1. Заповнити реєстраційну форму http://bit.ly/interlink-incamp
  2. Виконати тестове завдання
  3. Пройти формальну співбесіду

Факти про наші попередні групи інтернів:

9-та група інтернів розробила CRM систему на React/Redux та Node.js. Всі мерж реквести проходили code review ментора. 7 інтернів продовжили роботу в компанії.

9th season of InterLink inCamp: How we did it

8-ма група інтернів розробила веб додаток для управління логістикою кур’єрської служби з використанням Angular та Spring Boot, а також мобільний додаток на React Native інтегрований з Google Maps та GPS. 3 інтерни продовжили роботу в компанії.

8th season of InterLink inCamp. Робота над проектом

7-ма група інтернів вивчала Angular/TypeScript. Працюючи у команді з реальним замовником створили веб сервіс для організації та проведення Mad Head Show. Використовували Google Firebase у якості backend-у. 5 інтернів продовжили роботу в компанії.

7th season of InterLink inCamp. Graduation

Виникли запитання? Відправ повідомлення на нашій сторінці у Facebook. З радістю допоможемо!

Реєстрація за посиланням http://bit.ly/interlink-incamp
Чекаємо саме на тебе!

Comments are closed