InterLink inCamp

Студенте! В тебе є крута можливість отримати першу роботу в ІТ приєднавшись до інтернатури InterLink. Інтернатура — це швидкий шлях прокачати практичні знання розробки програмного забезпечення під контролем досвідчених менторів та по завершенню отримати позицію Junior Developer. Без нудних лекцій, 8 годин на добу, за три місяці ми пройдемо шлях від перших рядків на frontend-і та backend-і до розробки повноцінної веб системи з мікросервісною архітектурою. 

Новий формат інтернатури:

1-ий місяць — інтернатура проходитиме у форматі самостійної роботи за програмою та матеріалами від ментора;

2-ий та 3-ій місяць — інтернатура проходитиме у форматі командної роботи над проєктом з 9:00 до 18:00 в офісі, під керівництвом менторів InterLink.

Як потрапити до інтернатури inCamp?

  1. Заповнити реєстраційну форму http://bit.ly/interlink-incamp
  2. Пройти автотести
  3. Виконати тестове завдання
  4. Пройти формальну співбесіду

Факти про наші попередні групи інтернів:

Інтерни 13-го сезону inCamp розробляли realtime додаток з мульти модульною структурою проєкту, WebSocket та Reactive Streams (RxJava). 7 інтернів продовжили роботу в компанії.

13th Season of InterLink inCamp

9-та група інтернів розробила CRM систему на React/Redux та Node.js. Всі мерж реквести проходили code review ментора. 7 інтернів продовжили роботу в компанії.

9th season of InterLink inCamp: How we did it

8-ма група інтернів розробила веб додаток для управління логістикою кур’єрської служби з використанням Angular та Spring Boot, а також мобільний додаток на React Native інтегрований з Google Maps та GPS. 3 інтерни продовжили роботу в компанії.

8th season of InterLink inCamp. Робота над проектом

7-ма група інтернів вивчала Angular/TypeScript. Працюючи у команді з реальним замовником створили веб сервіс для організації та проведення Mad Head Show. Використовували Google Firebase у якості backend-у. 5 інтернів продовжили роботу в компанії.

7th season of InterLink inCamp. Graduation

Виникли запитання? Відправ повідомлення на нашій сторінці у Facebook. З радістю допоможемо!

Реєстрація за посиланням http://bit.ly/interlink-incamp
Чекаємо саме на тебе!

Comments are closed