InterLink inCamp

Студенте! В тебе є крута можливість отримати першу роботу в ІТ приєднавшись до інтернатури InterLink. Інтернатура — це швидкий шлях прокачати практичні знання розробки програмного забезпечення під контролем досвідчених менторів та по завершенню отримати позицію Junior Developer. Без нудних лекцій, 8 годин на добу, за три місяці ми пройдемо шлях від перших рядків на frontend-і та backend-і до розробки повноцінної веб системи з мікросервісною архітектурою. 

Новий формат інтернатури:

1-ий місяць — інтернатура проходитиме у форматі самостійної роботи за програмою та матеріалами від ментора;

2-ий та 3-ій місяць — інтернатура проходитиме у форматі командної роботи над проєктом з 9:00 до 18:00 в офісі, під керівництвом менторів InterLink.

Як потрапити до інтернатури inCamp?

  1. Заповнити реєстраційну форму 

Реєстрація

  1. Пройти автотести
  2. Виконати тестове завдання
  3. Пройти формальну співбесіду

 

Факти про наші попередні групи інтернів:

Інтерни 13-го сезону inCamp розробляли realtime додаток з мульти модульною структурою проекту, WebSocket та Reactive Streams (RxJava). 7 інтернів продовжили роботу в компанії.

13th Season of InterLink inCamp

9-та група інтернів розробила CRM систему на React/Redux та Node.js. Всі мерж реквести проходили code review ментора. 7 інтернів продовжили роботу в компанії.

9th season of InterLink inCamp: How we did it

8-ма група інтернів розробила веб додаток для управління логістикою кур’єрської служби з використанням Angular та Spring Boot, а також мобільний додаток на React Native інтегрований з Google Maps та GPS. 3 інтерни продовжили роботу в компанії.

8th season of InterLink inCamp. Робота над проектом

7-ма група інтернів вивчала Angular/TypeScript. Працюючи у команді з реальним замовником створили веб сервіс для організації та проведення Mad Head Show. Використовували Google Firebase у якості backend-у. 5 інтернів продовжили роботу в компанії.

7th season of InterLink inCamp. Graduation

Виникли запитання? Відправ повідомлення на нашій сторінці у Facebook. З радістю допоможемо!

Реєсстрація

 

Чекаємо саме на тебе!

Comments are closed