Завдяки нашим ініціативним менторам наші студентські івенти InterLink Meetup набирають нові оберти, ми експериментуємо з новими форматами та темами для презентацій, залучаємо нових спікерів.
У перший день нашого чергового Мeetup Олександр Котов розповів майбутнім програмістам про ознаки поганого коду та про те, чого їм варто уникати при написанні коду. Яскраві приклади із досвіду, зрозумілі слайди та дотепні історії не залишили байдужими нікого. Родзинкою зустрічі була постановочна сцена-діалог, у якій Олександр, що був у ролі адепту TDD, розвіював сумніви «скептика» Ігоря щодо використання цього підходу.
Акторські здібності та трішечки гумору допомогли нашим менторам донести значення TDD у розробці програмного забезпечення та пояснили його переваги.
Також наші гості на власному досвіді спробували засвоїти теорію та виявити прикмети поганого коду в наведеному прикладі а також запропонувати шляхи його покрашення.
Як талановитий музикант чує фальшиві ноти, так і гарний програміст одразу помічає ознаки поганого коду. Сподіваємось, що презентація від наших досвідчених менторів Олександра Котова та Ігоря Остапенко не залишила тебе байдужим, а їх поради допоможуть тобі оволодіти техніками написання зрозумілого коду.
Post A Reply