#Meeting room : спілкуємось з Антоном Ємельяновим

Привіт, друзі! Кожен місяць ми працюємо над тим, щоб розповісти вам про різноманітні аспекти нашої роботи та поділитися досвідом наших експертів.
Цього місяця ми поспілкувались з одним з наших колег TSD — Антоном Ємельяновим.
В нашому інтерв’ю поговоримо про те, як розпочалась його любов до техніки, як він зміг професійно вирости з системного адміністратора до DevOps-інженера та які
задачі ділять між собою в департаменті технічного забезпечення й багато іншого.
Ми впевнені, що наше інтерв’ю може бути цікавим не тільки для ІТ-фахівців, а й для всіх тих, хто просто цікавиться цією сферою.

Антон 2

Читати далі


#Meeting room : Лілія Стецун про дизайн

Кожен місяць ми намагаємось знайомити вас з нашою командою.

Пора “розбавити” девелоперську тусовку, тому ми задали декілька запитань для нашої дизайнерки Лілії Стецун.

Своєю історією та досвідом вона поділилась з нами в цій статті.

 

 img 3621

 

Читати далі


Говоримо про перші кроки в ІТ, soft skills та саморозвиток з Максимом Шеховцем.

Кожен місяць ми знайомимо вас з членами нашої команди😊
Сьогодні це Максим Шеховець — досвідчений розробник, тімлід, який не так давно відсвяткував 13 років роботи в компанії InterLink 🥳
Він не тільки здатний вирішувати складні різнопланові задачі, а й мотивувати та надихати колег по команді ☝️
Він однаково добре розуміється як із замовниками, так і з технічними спеціалістами всередині компанії та за її межами. А ще, ніколи не забуває ділитися новинами зі своїх проектів 🙂😎
Сьогодні ж Максим відповість на декілька наших запитань.

img 0960

Читати далі


Говоримо про QA Engineering з Віталією Лободою

Ми пишаємось нашими QA інженерами, бо це не лише досвідчені спеціалісти, але й люди з широкими поглядами. Впевнені, вам буде цікаво 🔥 А от сфера QA містить в собі багато запитань і так мало відповідей! 🙃 Та здається, в нашому інтерв’ю QA-інженер Віталія Лобода розповіла про все найцікавіше:

int
Наш QA Engineer Віталія Лобода

Читати далі


Ділимося добіркою порад від нашого РМ Олександра Лукавого

Ти практикуючий Project Manager або цікавишся цим напрямом?

Ділимося добіркою порад від нашого РМ Олександра Лукавого з 15 річним стажем в IT

Чому ти став менеджером?

Від початку я бачив потребу допомагати колегам організовувати їх роботу і це мені завжди подобалось. Напевно саме цей фактор сформував напрям мого розвитку в InterLink.

Що найбільше подобається у професії?

Кожен проект, якщо ти його цінуєш і намагаєшся розвивати на повну силу, лишає в тобі слід. Адже це новий досвід, знання та знайомства. І це саме ті речі, котрі драйвлять і надихають мене.

Читати далі


KT sessions summary June 2017

Great Mobile Design Decisions that are Applied Wrong – Myroslava Novitska

Гамбургер или чизбургер? Уникальность или обыденность? Gesture or not to gesture? Tutorials & tortures? Meaningless void or wise emptiness? Вот такие вот конкретные топики подняла Мира в рамках дизайна интерфейса мобильных приложений. Готовые советы и best practices! 🙂

Читати далі


KT sessions summary April 2017

Wireless Network Emulation for Testing Mobile Applications – Marta Korol

Естественная среда обитания мобильных приложений – это непостоянные и запутанные джунгли беспроводных сетевых коммуникаций, обитать в которых непросто: зацепился за одну ветку, через мгновение за другую, одно неосторожное движение в сторону – и лиана оторвалась, или неожиданно накатил шторм, накрыв полным оффлайном и т.д. и т.п. В чем суть то? А в том, что надо готовить мобильное приложение к такой естественной среде. Вот об этом и напомнила Марта с точки зрения тестирования, рассказала о самых важных моментах и показала способы/инструменты для имитации проблем сетевого взаимодействия.

Читати далі


KT sessions summary March 2017

Стоит сделать очередной краткий срез по нашим КТ сессиям, показав самые примечательные моменты.

Unix way, ep5 — Why are you so sed? — Igor Ostapenko

В рамках этого эпизода мы познакомились с одним из самых известных инструментов из мира Unix Way — sed. Мы рассмотрели основы его использования, формат адреса и некоторые команды.

Читати далі


Coloured envelopes

Существуют истории, которые могут вдохновлять или служить ориентирами для наших сотрудников и заказчиков. Эту историю знают все наши сотрудники как пример профессионализма, который подлежит наследованию.

Однажды заказчик обратился к аутсорсинговой компании для создания программы автоматизации документооборота. Он объяснил, что у компании серьезные проблемы с документооборотом: документы часто теряются, не доходят до адресата, и из-за этого очень страдает бизнес заказчика.

Читати далі


KT sessions summary

Зимой мы не мерзли и продолжали согревать друг друга своим опытом и знаниями 😉 Давайте, в очередной раз, коротко пробежимся по самым примечательным моментам.

Michael Feathers’ team strategies of refactoring — Igor Ostapenko

Кратко повторив всем известного Michael Feathers, мы еще раз напомнили себе, что технический долг — это не что-то, с чем мы имеем дело “потом”, а то, на что надо постоянно обращать внимание и планировать/работать соответственно.

Michael-Feathers-team-strategies-of-refactoring-IgorO

Читати далі