Ефективна комунікація: топ 7 порад для інтернів та початківців

Погодьтеся, комунікація – необхідність сьогодення. Вміння чітко доносити свою точку зору, слухати і чути іншу людину, вчасно задавати питання, конструктивно критикувати когось і адекватно сприймати критику у свій бік – це все зробить вас бажаним кандидатом на омріяну позицію. 

Сьогодні розглянемо тему ефективної комунікації для розробників.

Читати даліInterLink Practice Winter 2021

Попит на технічних спеціалістів зростає з кожним днем. Проте часто студентам важко влаштуватись на першу роботу і спробувати себе на реальних проектах.

Причиною відмов роботодавців є відсутність комерційного досвідуВиходить замкнуте коло: перша робота не може стати твоїм першим досвідом, тому що для неї його вже треба матиТож щороку ми в InterLink організовуємо навчальні практики для студентів міста, де працюючи в команді з нашим менторм вони створюють реальні проектиЧитати далі


InterLink Meetup: From stone age to modern CSS

Завершився наш перший мітап з літньої серії Fun-n-Code. Як і обіцяли – перший день був реально веселий. Здебільшого, завдяки нашим гостям та їх щиро веселій реакції на формат подачі матеріалу. В рамках серії ми відійшли від звичних презентацій на проекторі та трохи повернулись в кам’яний вік. А саме малюнків на дошці.

Ми звикли до розділення сторінки сайту на логічні блоки: header, sidebar, main content та footer. Така структура дозволяє швидко віднайти потрібні елементи на сторінці та переходити по сторінках. З початку зародження web використовувались різні підходи для досягнення подібної структури. Саме історію розвитку цих підходів ми й розглянули на мітапі.

Читати далі


Наші на Apps World London

Друзі, 18-19 листопада у Лондоні проходить виставка Apps World London. Олексій Смірнов та Дмитро Васьковський представляють компанію Software Planet Group та наші українські центри розробки InterLink LLC. Виставка об’єднує розробників із різних країн, також представлено дуже багато східноєвропейських компаній. Наш стенд110 виглядає непогано 🙂 🙂, також в нас класні проспекти і бізнес кейси, тож сподіваємося на достойний результат!
П.С: із цікавого, на одному з фото стілець управління рухом у зв’язці з окулярами віртуальної реальності, який хлопці запускають на кікстартер.

blog-05

Читати далі


Europe’s Largest Angular Conference

Ми не могли пропустити таку круту подію, як  конференція Angular Connect, так як вона перш за все присвячена виходу нової версії фреймворку AngularJS і анонсувалась як найбільша профільна конференція! Ми використовуємо Angular близько двох років і за цей час з його допомогою створювали інтерфейси різної складності та різної направленості. На цьому заході нашу компанію представляли Ігор Остапенко та Максим Шеховець. Після повернення хлопці поділилися своїми  яскравими вражень, тоннами нової цікавої інформації, а також привезли класні суверніри та подаруночки :).

Дякуємо Максиму та Ігорю за чудову презентацію, фото та відео, які допомогли нам поринути в атмосферу старого Лондона ;).

dsc_0271

Читати далі


Happy Birthday, Alex!

Привіт, друзі! Всім класного сонячного настрою та смачної кави!

img 7825Сьогодні ми хочемо привітати з Днем Народження нашого CEO Олексія Смірнова, висловити йому побажання та трішки познайомити з ним наших нових колег. Олексій – непересічна людина в  InterLink, адже він не лише стратегічно керує компанією, а й залучений до багатьох процесів та проектів. Він навіть знаходить час на менеджемент декількох  проектів, генерацію нових ідей внутрішніх проектів, написання коду та участь у командних проектах наших інтернів у ролі замовника. І можливо, сьогодні буде більше побажань про роботу, але це й не дивно, бо Олексій неймовірно захоплений своєю справою. Отже, гортай сторінки та дізнавайся, ким же Олексій являється для нас.


Олександр Лукавий, РМ в InterLink

img 8614

Як би ти охарактеризував Олексія?

Одне слово. Прагматичний.

Який цікавий або веселий кейс за участю Олексія ти можеш згадати?

Їх безліч. Кожна історія, котру розповідає Олексій, сприймається настільки близько, ніби ти сам був її учасником.

Яка фраза або порада Олексія запам’яталася тобі найбільше?

Колись, між іншим, він сказав “видишь возможность – бери и делай“. Це була просто одна фраза з довгого монологу, але саме вона змусила мене займатись тим, чим я займаюсь.

Що б ти хотів побажати Олексію?

Надійного оточення, сміливих рішень, влучних прогнозів, мирного неба над головою!

 

Дмитро Васьковський, глава Sales&Marketing department

Читати далі